با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

 امروز چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ قیمت دلار و یورو با ۳۵۰ تومان کاهش نسبت به دیروز از سوی صرافی ملی اعلام شد و به این ترتیب دلار در محدوده ۱۳۳۰۰ و یورو در محدوده ۱۵۲۰۰ تومان قرار گرفت. دلار در بازار آزاد نیز در معاملات اولیه حدود ۱۳۴۰۰ تومان قیمت خورد.

امروز چهارشنبه ۹۸/۳/۸ هر دلار آمریکا در صرافی ملی با ۳۵۰ تومان کاهش نسبت به سه‌شنبه ۱۳۲۰۰ تومان برای خرید و ۱۳۳۰۰ تومان برای فروش قیمت‌گذاری شد.

همچنین قیمت خرید یورو ۱۵۲۰۰ تومان و قیمت فروش یورو ۱۳۰۰ تومان اعلام شد که حاکی از کاهش ۳۵۰ تومان نرخ یورو نسبت به روز گذشته است.

قیمت دلار در بازار آزاد نیز با افت حدود ۳۰۰ تومانی در بازه ۱۳۳۸۰ تا ۱۳۴۲۰ تومان خرید و فروش شد.

دلار هرات نیز در معاملات اولیه ۱۳۲۸۰ تا ۱۳۳۰۰ تومان خرید و فروش شده است. نرخ حواله درهم امارات نیز که شب گذشته تا ۳۷۲۰ تومان عقب‌نشینی کرده بود امروز تا ۳۶۸۵ تومان کاهش یافت.

 

 

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند