با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

 

لب تاپی با 2 نمایشگر رونمایی شد 

 

ایسوس از لپ تاپی با ۲ نمایشگر رونمایی کرده است. نمایشگر اصلی این دستگاه پنل او ال ای دی ۱۵.۶ اینچی است. علاوه بر آن یک نمایشگر ۴k نیز بالای کیبورد نصب شده است.

شرکت ایسوس لپ تاپ جدیدی رونمایی کرده که دو نمایشگر دارد. لپ تاپ ZenBook Pro Duo دو نمایشگر ۴k دارد. نمایشگر اصلی دستگاه یک پنل «او ال ای دی» ۱۵ اینچی است. علاوه بر آن یک نمایشگر ۱۴ اینچی ScreenPad Plus نیز دقیقاً بالای کیبورد قرار دارد.

برخی کارشناسان معتقدند این نمایشگر در حقیقت تقلیدی از نمایشگر «تاچ بر» در مک بوک پرو اما در مقیاس بزرگ‌تر است.

البته نمایشگرScreenPad Plus را نمی‌توان جایگزینی برای نمایشگر اصلی دستگاه به حساب آورد، اما طوری طراحی شده تا چند فعالیت ساده را انجام دهد و به عنوان یک جعبه ابزار آیکون اپلیکیشن‌ها در آن دیده می‌شود. همچنین یک تبلتمینی برای نقاشی نیز به حساب می‌آید. زیر نمایشگر یک کیبورد و همچنین یک تاچ پد استاندارد در سمت راست آن نصب شده که با چند ضربه ساده به پد اعداد تبدیل می‌شود.

وب کم دستگاه نیز قابلیت شناسایی صورت Windows Hello را دارد. بنابراین کاربران می‌توانند با اسکن صورت خود دستگاه‌هایشان را باز کنند.

در کنار این موارد به نظر می‌رسد ScreenPad Plus کاربردهای جالبی دارد. کاربر می‌توان با تبدیل آن به یک نمایشگر دوم چند فعالیت را همزمان انجام دهد. به عنوان مثال کاربر می‌تواند در نمایشگر کوچک با دوستان خود چت کند و همزمان در نمایشگر اصلی بازی ویدئویی انجام دهد. همچنین ScreenPad Plus می‌تواند به عنوان کنترل پنل دستگاه نیز عمل کند.

در کنار این موارد نمایشگر مذکور را می‌توان به عنوان ضمیمه ای از نمایشگر اصلی به حساب آورد و به این ترتیب هر پنجره‌ای که کاربر در نمایشگر اصلی باز می‌کند در نمایشگر دوم نیز نمایش داده می‌شود.

ایسوس این لپ تاپ را در کنفرانس Computex در تایپه رونمایی کرده است. البته هنوز قیمت یا زمان عرضه دستگاه اعلام نشده اما پیش بینی می‌شود این زن بوک در اواخر سال جاری میلادی روانه بازار شود.

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند