با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

حمله به سرورهای SharePoint مایکروسافت

حمله به سرورهای SharePoint مایکروسافت
آژانس‌های امنیت سایبری کانادا و عربستان سعودی درباره حملاتی هشدار داده‌اند که حداقل دو هفته است در جریان بوده‌اند.
 این آژانس‌ها گفته‌اند که گروه‌های هکری با هدف بهره‌برداری از یک آسیب‌پذیری اخیرا پچ شده و دسترسی یافتن به شبکه‌های سازمانی و دولتی در حال حمله به سرویس‌های شرپوینت مایکروسافت هستند.
 
نقیصه امنیتی مورد بهره‌برداری قرار گرفته در این حملات به عنوان  CVE-2019-0604 ردگیری شده که مایکروسافت در آپدیت‌های امنیتی منتشر شده در فوریه، مارس و آوریل امسال برای آن پچ ارائه کرد.
 
مایکروسافت در آن زمان گفت که: «یک مهاجم که با موفقیت از این آسیب‌پذیری بهره‌برداری کرد توانست کد دلخواهی را در زمینه مخزن اپلیکیشن شرپوینت و حساب مزرعه سرور شرپوینت اجرا کند».
 
حملات در اواخر آوریل شروع شدند. مرکز امنیت سایبری کانادا نخستین بار در ماه گذشته هشداری ارسال کرد، و سپس مسئولانی از مرکز ملی امنیت سایبری سعودی (NVSC) یک هشدار امنیتی ثانویه را در روزهای اخیر ارسال کردند.
 
هر در آژانس امنیت سایبری گزارش کردند که دیده‌اند مهاجمان بر سرورهای شرپوینت مسلط شده و ورژنی از پوسته وب China Chopper را در آن قرار دادند که نوعی از بدافزار است که بر روی سرورهایی نصب می‌شود که به هکرها امکان اتصال پیدا کردن به آن صدور فرمان‌های مختلف را می‌دهد.
 
یک پژوهشگر امنیتی در At&T به ZDNet گفت که جالب است که هر دو دولت کانادا و عربستان سعودی نصب China Chopper را در آغاز این حمله گزارش کردند.
 
مراجع کانادایی گفتند که «محققان مورد اعتماد سیستم‌های دستکاری شده متعلق به بخش‌های آکادمیک، زیرساختی، صنایع سنگین، تولیدی و تکنولوژی را شناسایی کرده‌اند».

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند