داتیس ارتباطات پارس پیمانکار رسمی مخابرات استان تهران و البرز

با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

تست سرعت اینترنت     

تست سرعت اینترنت خود را بررسی نموده و در صورت مشکل از منوی تماس با ما و یا ثبت تیکت خرابی با ما تماس  حاصل نمایید ..

call center services

پشتیبانی 24ساعته

پشتیبانی 24ساعته  پلی بین مشتریان وکارشناسان متخصص داتیس ارتباطات پارس جهت رفع مشکلات انواع سرویس ها ومشاوره رایگان


اینترنت روی فیبرنوری

سرعتی باورنکردنی روی فیبرنوری کافیست منزل خود را با هزینه ایی ناچیز مجهز به کابلکشی فیبرنوری نمایید برای مشاهده تعرفه اینجا کلیک نمایید .


نصب دکل ورادیو وایرلس

نصب دکل مهاری وراه اندازی لینکهای رادیو باند آزاد و ماکرویو جهت انتقال صدا,تصویر,وپهنای باند ,و ارتباط دونقطه وچند نقطه به یک نفطه .

گروه داتیس ارتباطات پارس

شرکت داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه های مخابراتی و ارتباطی از سال 1383 تاسیس وبا هدف ارتقای خدمات حرفه ایی توانست با پرسنل مجرب و کارامد سبد محصولات خود را گسترده نموده وخدمات قابل توجهی اراایه نماید وآمادگی مشاوره و همکاری با سازمان ها ونخبان را دارد

سایت دوم ما

 • اینترنت پرسرعت ftth
 • فیوژن فیبرنوری
 • فروش تجهیزات فیبرنوری
 • نصب مراکز سانترال
 • راه اندازی ivr
 • لینک های رادیوییp2p
 • طراحی لینک های رادیویی
 • نصب تجهیزات حفاظتی
 • دوربین مداربسته
 • خانه هوشمند
 • کنترل روشنایی ازراه دور
 • برق اضطراری 
 • وای فای داخلی
 • اینترنت مجتمع مسکونی

FTTHانتن مرکزی روی بستر فیبر نوری

اگر شما هم به دنبال راه حل بهتر برای سیستم آنتن مرکزی ساختمان خود هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با پچ پنل‌های CATV شرکت داتیس ارتباطات پارس آشنا شوید و بتوانید به راحتی تمام واحدهای ساختمان را به سرویس استفاده از آنتن مرکزی مجهز کنید.

امروزه با رونق بازار مسکن و بوجود آمدن برج‌های مسکونی و هتل‌های بسیار بزرگ، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازندگان این برج‌ها و هتل‌ها، تجهیز تمامی واحدها به وسایل ارتباطی یا کابل‌کشی صحیح برای تجهیزات درون این واحدها است. یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی که درون این واحدهای مسکونی قرار خواهد گرفت تلویزیون است. بی شک این جعبه جادویی امروزه یکی از مهم‌ترین سرگرمی‌های هر خانه می‌باشد. بنابراین نحوه تصویر دهی تلویزیون‌ها در هر خانه یکی از مهم‌ترین مسایل طراحان این برج‌ها است. با بوجود آمدن مشکلات مربوط به تصویر نامناسب تلویزیون‌ها محققان و دانشمندان برای رفع این معضل تکنولوژی‌های جدید با استفاده از فیبر نوری را برای انتقال تصاویر برگزیدند. این مفهوم که امروزه با نام (CATV (COMMUNITY ANTENNA TV شهرت یافته است موجب حذف بسیار از مشکلات انتقال تصاویر برای تلویزیون‌ها شده است. از جمله این مشکلات می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • محدودیت فضایی پشت بام برای نصب تعداد زیادی آنتن
 • اثر انعکاسی و القا یی آنتن ها بر یکدیگر
 • هزینه بالای نصب آنتن برای تک تک گیرنده ها و سیم کشی آنتن تا گیرنده
 • از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان و به وجود آمدن جنگلی از آنتن ها
 • حجم بالای سیم کشی آنتن ها تا گیرنده

شرکت داتیس ارتباطات پارسبا کادرمجرب در ارایه راهکارهای مبتنی بر شبکه، محصول جدیدی را عرضه کرده است که تمام دغدغه‌های سازندگان برج‌ها را از بین می‌برد و با ایجاد یک سیستم کابل‌کشی مطمین، تصویری با کیفیت فوق العاده به تمام تلویزیون‌های یک برج ارسال می‌کند. این محصول که پچ پنل CATV نام دارد، دارای دو نوع است که نحوه استفاده از آن را در ادامه شرح خواهیم داد. شما می‌توانید تصویر این پچ پنل‌ها را در ذیل مشاهده کنید:

CATV1

همانطور که می‌بینید این دو پچ پنل دارای یک پورت ورودی و هشت پورت خروجی هستند که پچ پنل توزیع کننده محوطه دارای پورت ورودی آنتن (سوکت BNC) و 8 پورت خروجی فیبر نوری بوده و پچ پنل توزیع کننده طبقات دارای پورت ورودی فیبر نوری و 8 پورت خروجی RJ45 است. بسته به نوع فیبر استفاده شده در پچ پنل محوطه می‌توان تا فاصله 2000 متر با بالاترین کیفیت، سیگنال آنتن را انتقال داد. در جدول زیر می‌توانید مشخصات پچ پنل محوطه CATV از شرکت R&M را مشاهده کنید.

CATV4

در هر طبقه از مجتمع مسکونی نیز باید یک پچ پنل توزیع طبقه CATV قرار گیرد تا خروجی‌های فیبر نوری از پچ پنل محوطه به آن وارد شوند و سپس توسط کابل شبکه به پریز شبکه کنار تلویزیون انتقال یابد. همانطور که قبلا هم گفته شد هر پچ پنل طبقه دارای یک پورت ورودی فیبر نوری و 8 پورت خروجی RJ45 می‌باشد. شما می‌توانید مشخصات دقیق این پچ پنل را در جدول زیر مشاهده کنید.

CATV5

راهکار کابل‌کشی تلویزیون شرکت R&M به کمک پچ پنل‌های CATV یکی از پرکاربردترین و بهترین راهکارها برای داشتن سیگنال با کیفیت تصویر در منزل شماست. به کمک این راهکار تا کنون هتل‌ها و برج‌های مسکونی بسیار زیادی در سرتاسر دنیا توانسته‌اند حجم کابل‌کشی backbone  خود را کاهش داده و بطور همزمان از کیفیت حداکثر تصویر تلویزیونی برخوردار شوند. شکل زیر جزییات این راهکار را نشان می‌دهد.

CATV3

CATV2

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند