داتیس ارتباطات پارس پیمانکار رسمی مخابرات استان تهران و البرز

با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

تست سرعت اینترنت     

تست سرعت اینترنت خود را بررسی نموده و در صورت مشکل از منوی تماس با ما و یا ثبت تیکت خرابی با ما تماس  حاصل نمایید ..

call center services

پشتیبانی 24ساعته

پشتیبانی 24ساعته  پلی بین مشتریان وکارشناسان متخصص داتیس ارتباطات پارس جهت رفع مشکلات انواع سرویس ها ومشاوره رایگان


اینترنت روی فیبرنوری

سرعتی باورنکردنی روی فیبرنوری کافیست منزل خود را با هزینه ایی ناچیز مجهز به کابلکشی فیبرنوری نمایید برای مشاهده تعرفه اینجا کلیک نمایید .


نصب دکل ورادیو وایرلس

نصب دکل مهاری وراه اندازی لینکهای رادیو باند آزاد و ماکرویو جهت انتقال صدا,تصویر,وپهنای باند ,و ارتباط دونقطه وچند نقطه به یک نفطه .

گروه داتیس ارتباطات پارس

شرکت داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه های مخابراتی و ارتباطی از سال 1383 تاسیس وبا هدف ارتقای خدمات حرفه ایی توانست با پرسنل مجرب و کارامد سبد محصولات خود را گسترده نموده وخدمات قابل توجهی اراایه نماید وآمادگی مشاوره و همکاری با سازمان ها ونخبان را دارد

سایت دوم ما

 • اینترنت پرسرعت ftth
 • فیوژن فیبرنوری
 • فروش تجهیزات فیبرنوری
 • نصب مراکز سانترال
 • راه اندازی ivr
 • لینک های رادیوییp2p
 • طراحی لینک های رادیویی
 • نصب تجهیزات حفاظتی
 • دوربین مداربسته
 • خانه هوشمند
 • کنترل روشنایی ازراه دور
 • برق اضطراری 
 • وای فای داخلی
 • اینترنت مجتمع مسکونی

 

مجموعه مخابراتی که خطوط شهری را در خود جمع آوری می کند و متناسب با نوع تنظیمات به کاربران امکانات می دهد مثلا شرکتی سه خط شهری دارد و شما بدون دستگاه سانترال باید از دو روش استفاده کنید یک اینکه به هر پرسنل یک خط مستقل بدهید که بزرگترین مشکل این کار این است که اگر کسی به یکی از پرسنل شما زنگ بزند و با شخص دیگری کار داشته باشد یا باید آن شخص نزد تلفن بیاید و یا اینکه شخص پاسخگو شماره پرسنل مورد نظر را اعلام کند تا فرد تماس گیرنده با خود او تماس بگیرد دو اینکه برای هر پرسنل سه خط را وصل کنید در این حالت مشکل ارتباط حل می شود اما این امکان وجود ندارد که شما همکارتان را از تماس مشتری مطلع کنید یعنی مثلا باید همکار خود را با فریاد صدا کرده تا از اینکه شخصی با او کار دارد مطلع گردد و روی میز هر پرسنل سه عدد گوشیتلفن سانترال مستقل بگذارید حالا فکر کنید که تعداد این خطوط شهری نیز از 2 خط باشد مثلا 8 خط یا بیشتر ، دستگاه سانترال این گونه مشکل ها را به سادگی حل می کند به این صورت که هر سه خط وارد دستگاه سانترال می شود و شما می توانید از طریق یک گوشی هر سه خط را داشته باشید بهمراه اینکه پرسنل شما دارای یک بستر ارتباطی به نام خط داخلی هستند که حتی بدون نیاز و استفاده از خط شهری امکان تماس و صحبت با یکدیگر را برای آنان فراهم می کند این قابلیت می تواند بخش عمده ای از بی نظمی های شرکت ها و رفت و آمد پرسنل را کم کند (از دیگر قابلیت ها می توان به محدودیت تماس ، بستن صفر و شماره شهرستان، تایمر گذاشتن، عدم دسترسی به خط شهری جهت برقراری تماس اشاره نمود.)

شرکت داتیس ارتباطات پارس یا 15سال سابقه در زمینه نصب و راه اندازی مراکز تلفن سانترال درخدمت هموطنن گرامی میباشد

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند