با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

سرویس تلفن TEL30 یا تل سی پلاس

یکی از مزایای سرویس خط تلفن تل سی پلاس یا TEL30 این است که افراد حقوقی هم می توانند مانند افراد حقیقی با ارایه مدارک شناسایی خود آن را دریافت نمایند. این سرویس شباهات زیادی به سرویس روتاری دارد. شماره های این سرویس به صورت هشت رقمی بوده و با پیش شماره همان منطقه مخابراتی واگذار می گردد یکی از مزایی دیگر این سرویس این است که هر کسی بخواهد می تواند با پرداخت مبالغ بیشتری نسبت به دریافت شماره های رند اقدام نماید..

ویژگی اصلی سرویس TEL30 تلسی این است که مشترکین حقیقی نیز می‌توانند مانند مشترکین حقوقی از آن بهره مند شوند. سرویس این امکان را به مشترکین می‌دهند که با استفاده از خطوط ۸ رقمی خدماتی با تعداد تماس همزمان ۳۰و ۶۰و ۹۰ و ۱۲۰ و همینطور بیشتر را داشته باشند.

سرویس تل سی یا TEL30 از نظر امکانات و تجهیزات و نحوه دریافت هیچ تفاوتی با سرویس سیپ ترانک ندارد، و جهت دریافت سرویس خط تلفن تلسی  پلاس باید به نزدیکترین مرکز مخابراتی خود مراجعه نمایید و با در دست داشتن مدارک شناسایی افراد یا فرد درخواست کننده نسبت به دریافت سرویس اقدام نمایید.

 

سرویس TEL30 چیست؟

هزینه ها خط تلفن سرویس مخابراتی تلسی TEL30

هزینه های دریافت سرویس تل سی برای کانال یک هزینه اتصال 948 هزار تومان و 300 هزار تومان هزینه نگهداری ماهیانه برای کانال 200 هزار تومان است.

 

واگذاری سرویس TEL۳۰+ (تل سی پلاس)

(شماره تلفن ۸ رقمی بر بستر Sip Trunk )

 

شرح سرویس تل سی پلاس

مخابرات منطقه تهران با توجه به نیاز متقاضیان به ویژه اشخاص حقیقی، شماره تلفن ۸ رقمی رند و عادی بر بستر SIP Trunk را با عنوان سرویس TEL30+ یا تل سی پلاس ارایه می کند که این سرویس قابلیت ارایه خدمات به صورت همزمان برای تعداد حتی 1000 تماس را دارد و قابل واگذاری به کلیه متقاضیان است.

 

متقاضی این سرویس می تواند با پرداخت هزینه های مرتبط با شماره های 8 رقمی رند، از مزایای شماره های رند، همراه با دیگر امکانات آن بهره مند گردد.

 

مزایای سرویس تل سی پلاس یا TEL30

  • امکان واگذاری به هر دو دسته افراد حقیقی و حقوقی
  • جایگزین مناسب برای سرویس پی در پی
  • امکان برقراری تعداد زیادی تماس (حداقل 30 تماس) بدون بوق اشکال
  • عدم وجود محدودیت جغرافیایی
  • هزینه های سرویس خط تلفن تل سی پلاس
  • هزینه یک خط تلفن هشت رقمی عادی
  • هزینه های لیک سیپ ترانک (E1 یا Sip Trunk) برای هر 30 کانال
  • هزینه شماره های تلفن رند در صورت رند بودن
  • خدمات ما برای دریافت تل سی پلاس

 

ما خط تلفن تل سی پلاس را در کوتاه ترین زمان راه اندازی می کنیم و همینطور مطمین ترین راه برای راه اندازی خط تلفن را به شما ارایه می دهیم.

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند