با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

ارسال فکس بر روی IPBX

سیستم های مبتنی بر Linux مانند Asterisk از قابلیت های عمومی موجود در Linux استفاده می کنند. از جمله امکاناتی که می توان بر روی Linux نصب کرد همان قابلیت فکس است. نرم افزار معمول و عمومی که برای فکس نصب می شود نرم افزار hylafax می باشد. در سیستم هایی مانند iPBX نیز از همین نرم افزار برای دریافت فکس و ارسال فکس استفاده می شود. به طور پیش فرض دستورات نصب فکس مانند install-fax در این دستگاه پیش بینی شده است. جهت دریافت فکس در این سیستم از طریق ایمیل لازم است که ارسال ایمیل خود را در iPBX کامل کرده باشید.

جهت نصب فکس می توانید این مراحل را طی کنید:

  • با استفاده از نرم افزار putty به بخش CLI دستگاه دسترسی بیابید.
  • دستور install-fax را در قسمت CLI دستگاه وارد کنید.
  • یک ورودی IAX با استفاده از دستورات add-fax-extension بسازید.
  • به صفحه کاربری GUI خود با استفاده از آدرس IP و مرورگر دسترسی پیدا کنید.
  • آیکون قرمز با عنوان Apply Config را بزنید تا تنظیمات دستگاه به روز رسانی شود.
  • از بخش extension مقادیر زیر مجموعه Fax مانند ایمیل را کامل کنید.
  • تماس ورودی را بعد از رسیدن به IVR با انتخاب یک عدد مانند 8 به Fax Recipient و داخلی مورد نظرتان منتقل کنید.
  • جهت تکمیل داده فکس بر روی SIP نیاز است که تنظیمات خاصی را انجام دهید. در صورتی که تماس های شما از یک Gateway به دستگاه iPBX منتقل می شود، قابلیت T30 و T38 را در گیتوی خود فعال نموده و مقادیر پیش فرض مثل transfer rate را حفظ کنید.
  • به همین ترتیب در iPBX خود از قسمت Setting زیر منوی Sip Setting بخش Chan Sip عبارت T38 pass-Through را به  yes تغییر دهید و سعی کنید خطاهای نمایش یافته را بر طرف نمایید.
  • در پایان از قسمت Fax Configuration بخش Module Admin را باز کرده و قسمت های Outgoing Email address و Email address را با ایمیل خود پر نمایید.

تنظیمات انجام شده جهت دریافت فکس بر روی ایمیل کافیست و در صورتی که با داخلی فکس خود تماس بگیرید می توانید صدای فکس را بشنوید. جهت ارسال فکس می توانید از نرم افزار های تحت ویندوز مانند winprint استفاده کنید.

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند