با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

معماری شبکه point-to-point FTTH چگونه است؟
معماری شبکه point-to-point FTTH ، یک اتصال مستقیم به یک واحد تک خانوار فراهم می کند. از این لحاظ ، شبیه به شبکه های DSL) copper-based DSL مبتنی بر مس) عمل می کند. با این حال به طور کامل مبتنی بر فیبر است.
PTP FTTH بیشتر به عنوان یک معماری آینده نگرانه و agnostic ابداع شد. چرا که اپراتور می تواند اجازه دهد تا فن آوری انتقال ، در مقیاس فردی و پیچیدگی گسترش یابد.
اترنت روش مورد استفاده در PTP FTTH ، برای ارایه اتصال سرعت بالا به مصرف کنندگان نهایی است. مهمتر از همه Ethernet PTP استانداردی است که قابلیت همکاری بین هرswitch vendor (فروشنده سوئیچ) و CPEs ها (مودم ها) را فراهم می کند.

Architecture
passive outside fiber شبکه PTP (فیبر خارج از شبکه PTP) ، به هر خانه یک تک فیبر دارد. واضح است که FTTH PTP از توسعه در کابل های فیبر high-density ، و توزیع فریم نوری (ODF) بهره می برد.

از آنجا که تمام الیاف نیاز به خاتمه و جابه جایی در گره مرکزی دارند ، پیچیدگی فیبر بالا خواهد بود.
تلفات فیبر باعث می شود قطعات نوری ارزان تر مورد استفاده قرار گیرد و حساسیت گیرنده کمتر از شبکه های مبتنی بر PON باشد.
با توجه به بودجه برق ، حداکثر فاصله معمول ، می تواند تا 10 کیلومتر مشخص شود. 
هر کاربر دارای یک پورت اختصاصی در سوئیچ است و بنابراین یک اپراتور می تواند ، با استفاده از ODF های متعدد ، یک سناریوی “pay-as-you-grow” انتخاب نماید.
از آغاز استقرار PTP FTTH ، سرمایه و هزینه های عملیاتی با نرخ پایین جذاب بودند.

معماری شبکه point to point چگونه است؟

 

Technology

در حال حاضر استاندارد اجرا شده در PTP FTTH ، 100BASE-BX10 یا 1000BASE-BX10 است که به ترتیب 100Mbps و 1 Gbps را ارایه می کند.
اولی اشاره به تسهیم طول موج (Wavelength division multiplexing (WDM ، برای انتقال دو طرفه بر روی یک رشته فیبر تک به کار گرفته می شود. 
دومی اشاره به ارتباطات upstream و downstream دارد.
در دامنه طول موج هر دو کانال از هم جدا هستند ، یعنی 1310 نانومتر برای upstream ، و 1550 نانومتر در نمونه 100 Mbps ، ویا 1490 نانومتر در نمونه 1 Gbps ، برای downstream مورد استفاده است.
استاندارد Ethernet با قابلیت های بسیار به انجام مدیریت ترافیک و خدمات تأمین ارایه شده است.

 

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند