با داتیس ارتباط عالیست
Image is not available
تست سرعت
Image is not available
راه اندازی FTTH
Image is not available
اینترنت رادیویی
Image is not available
پشتیبانی 24 ساعته
استان البرز راه اندازی شد
نصب adslمخابرات البرز
با داتیس ارتباط عالیست
داتیس ارتباطات پارس مجری پروژه ای مخابراتی و ارتباطی در کشور با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با کادر مجرب در خدمت هموطنان گرامی می باشد
نصب سرویس adsl
خدمات فیبر نوری
تلفن اینترنتی
ارتباطات رادیویی
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

مجتمع مورد نظر با سرعت بسیار بالا نزدیکترین تجهیزات فیبرنوری شرکت مخابرات متصل شده و  تا محل تقسیم اینترنت کابل شبکه کشیده می شود. سرویس اینترنت هر واحد به صورت مجزا بوده و سرعت سرویس واحدها تاثیری بر یکدیگر نخواهد داشت.

 

اینترنت به دو صورت در مجتمع ها قابل تقسیم می باشد :
 

 کابل کشی شبکه برای هر واحد به صورت مجزا

 

پشتیبانی :
 

پشتیبانی شرکت داتیس ارتباطات پارس سیستم ۲۴ ساعته بوده و در هفت روز هفته فعال می باشد که بصورت تلفنی و حضوری پاسخ گوی مشترکین گرامی خواهد بود .

 

مزایای اینترنت مرکزی

 
  • سرعت بالای برقراری ارتباط از تجهیزات مخابرات تا ساختمان
  • سرعت بالای برقراری ارتباط هر واحد تا مرکز پخش 
  • به دلیل نزدیکی مشترک به دستگاه پخش کننده اینترنت در سیستم VDSL2 که در مجتمع نصب شده است سرعت ارتباط بسیار بالاتر و تا ۱۰۰Mbps قابل استفاده خواهد بود که این سرعت، ۲۰ برابر سرعت سرویس های ADSL معمولی است.
  • در سیستم کابل شبکه سرعت تا ۱۰۰Mbps یعنی ۲۰ برابر سرعت سرویس های  ADSL معمولی است. ولی در فیبر نوری حداکثر سرعتی که شرکت مخابرات ایران تایید نموده است 300مگابیت یعنی 150برابر adsl  میباشد 
 

تماس با مدیرعامل

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید... اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است... اگر پیشنهادی برای داتیس ارتباطات پارس دارید که می تواند راهگشای ما باشد... اگر دوست دارید، با داتیس ارتباطات پارس به هر نوعی همکاری داشته باشید... اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید.... می توانید با پر کردن فرم تماس با ما که مستقیم توسط خود من چک می شود و یا ارسال ایمیل به mojtaba@hajimolahoseini.ir با من در ارتباط باشید. همچنین عضویت شما در باشگاه مشتریان داتیس ارتباطات پارس که متعلق به همه شماست (فارغ از اینکه مشترک داتیس ارتباطات پارس هستید یا نه) فضایی برای ارتباط نزدیکتر من و همکارانم با شما خواهد بود.

مراکز سانترال و voip

 

خدمات تخصصی خانه هوشمند